Neden mor şampuan kullanmalıyım?

Neden mor şampuan kullanmalıyım?

Yazar: Admin Okunma Sayısı: 252 Yayın Tarihi: 09 Oct 2020 Yorum 0

Mor şampuan açık renk saçların rengini koruması için mor pigmentler içerir. İlk duyduğunuzda mor şampuan fikri garip gelebilir, özellikle de sarı saçı yeni yeni kullanmaya başladıysanız. Ancak saçınızın güçlü ve parlak durmasını istiyorsanız saçınızı boyamadığınız dönemde mor şampuanla yıkamanız gerekiyor. Beğendiğiniz sarı saçlı insanlar çok büyük ihtimalle mor şampuan kullanıyorlardır.

Devamı..!

ARTAN VİRAL SALGINLARA KARŞI DOĞAL ÖNLEMLER ALMAK MÜMKÜN MÜ?

ARTAN VİRAL SALGINLARA KARŞI DOĞAL ÖNLEMLER ALMAK MÜMKÜN MÜ?

Yazar: Admin Okunma Sayısı: 242 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Henüz geliştirilmiş bir aşısı bulunmayan Coronavirüs'e karşı herkes önlem almaya çalışıyor. Konu ile ilgili konuşan Aksuvital Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Uzmanı Yeliz Yaman, doğal yollardan alınabilecek bazı önlemler konusunda açıklamalarda bulundu. Yaman, “Viral olarak yayılan virüslere karşı alınacak bazı önlemler var. Öncelikle ellerimizi sık sık yıkamalı ve hijyen kurullarına ekstra dikkat etmeliyiz. Hasta kişilerle temastan kaçınmalı ve yetkililerin uyarılarını dikkate almalıyız.

Devamı..!

NEDEN SAĞLİKLİ İNSAN NESLİ HIZLA TÜKENİYOR?

NEDEN SAĞLİKLİ İNSAN NESLİ HIZLA TÜKENİYOR?

Yazar: Admin Okunma Sayısı: 203 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Büyük tehdit altındaki sağlıklı insan neslinin korunması için öncelikle bu gerçeğin fark edilmesi ve toplumun bütün kesimlerince anlaşılması gerekiyor. Bu ortak mücadele ve farkındalık için doğa ve insan arasındaki amansız, saygısız, bencil ve tek taraflı tüketime dayalı ilişkiyi gözden geçirmek gerekiyor.

Devamı..!

SOĞUKLARA KARŞI DUT PEKMEZİ

SOĞUKLARA KARŞI DUT PEKMEZİ

Yazar: Admin Okunma Sayısı: 192 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarının ardından dut pekmezine olan ilgi arttı. Aksu Vital Marka Yöneticisi Çiğdem Dursun dut pekmezi ile ilgili merak edilenleri anlattı.

Devamı..!

ARI SÜTÜ MUCİZESİ

ARI SÜTÜ MUCİZESİ

Yazar: Admin Okunma Sayısı: 200 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Prof. Dr. Sorkun arı sütünün mucize yarattığını ifade ederek, `Arı sütü ile beslenen ana arı 3 – 4 yıl yaşarken, daha az süt daha çok polenle beslenen işçi arı ise ancak 5 ay yaşayabiliyor. Arı sütünün sırrı işte burada yatıyor` dedi.

Devamı..!

Evde Saç Boyamanın Püf Noktaları

Evde Saç Boyamanın Püf Noktaları

Yazar: Admin Okunma Sayısı: 76 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Kuaför salonları kadınlar için olmazsa olmaz olup adeta bir terapi salonudur. Ancak kuaföre gitmek için vaktiniz yok veya daha düşük maliyetle saçlarınızı boyamak istiyorsanız birkaç ipucu ile dikkat edilmesi gereken kurallara uymak yeterli olacaktır. Evde saç boyamak sanıldığı gibi zor değildir. Uyulması gereken birkaç kuralı yerine getirdiğiniz takdirde saçınızı kuaförde boyatmış gibi sonuçlar alacaksınız

Devamı..!

1 den 6 e 6 (1 sayfa) ürün gösteriliyor